Zaawansowane metody ilościowe w ewaluacji projektów

Zaawansowane metody ilościowe w ewaluacji projektów

Prowadzący: Łukasz Widła-Domaradzki

Ewaluacja projektów wykorzystuje wiele źródeł danych. Część z nich może być elementem analizy ilościowej. Ważnymi elementami procesu będzie odpowiedź na pytanie jakie dane zbierać, w jaki sposób, od kogo, jak je analizować i jakie wnioski można na ich podstawie wyciągać.

W trakcie szkolenia zostaną poruszone również kwestie tego, kiedy i w jaki sposób zaplanować badanie ilościowe, podstawowe różnice pomiędzy badaniem ilościowym a jakościowym czy właściwy dobór próby badawczej.

Szkolenie skierowane jest do osób projektujących lub uczestniczących w ewaluacjach projektów (pracownicy samorządów, Publicznych Służb Zatrudnienia, organizacji pozarządowych).

Szkolenie dwudniowe, trwające 16 godzin lekcyjnych.