O nas

Instytut Analiz Rynku Pracy jest polskim instytutem badawczo-szkoleniowym, który od 2009 roku świadczy usługi z zakresu szkoleń, badań i ekspertyz z obszaru rynku pracy. Otwartość i indywidualne podejście pomaga nam w przygotowaniu oferty odpowiadającej potrzebom naszych Klientów, którym proponujemy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania. Naszym priorytetem jest jakość oferowanych usług – dlatego nasza kadra składa się wyłącznie z wysokiej klasy specjalistów.

Czym się zajmujemy

Instytut Analiz Rynku Pracy specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań szkoleniowo-doradczych dla pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia, instytucji publicznych i biznesu. W szczególności doradców zawodowych, pośredników pracy oraz wszystkich profesjonalistów zajmujących się zawodowo zagadnieniami rynku pracy. Nasze propozycje programowe koncentrują się wokół wzmacniania umiejętności potrzebnych na poszczególnych stanowiskach pracy oraz kreowania postaw zapewniających efektywne funkcjonowanie w środowisku zawodowym. Ponadto, oferujemy szereg usług dla jednostek administracji publicznej oraz biznesu. Poza szkoleniami, oferujemy usługi badawcze i eksperckie.

Jakość oferowanych usług

Instytut Analiz Rynku Pracy dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Stwarzamy naszym Klientom dogodne warunki do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Pragniemy, aby nasz Instytut kojarzył się Państwu z najwyższymi standardami i profesjonalizmem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług. Sądzimy, iż znajomość rynku pracy, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm czynią nas godnymi Państwa zaufania.

Nasze wartości

Wiarygodność i zaufanie • Profesjonalizm • Pro-aktywność • Elastyczność

Wyróżnia nas

Posiadanie wiedzy eksperckiej wewnątrz organizacji – przy silnym wsparciu zewnętrznych ekspertów i współpracowników.